SKY Gii 5 ALPHA

14390 Kč

Gii 5 ALPHA je všestranná volba, která poskytuje pohodlí i ochranu prostřednictvím pěnového nebo Sky BlowBag chrániče. Díky svému jednoduchému nastavení, odlehčenému designu a přizpůsobivosti je Gii 5 ALPHA ideální pro klidné lety a ground handling.

 

Gii 5 ALPHA se dodává ve 4 základních velikostech S (150-170), M (160-185), L (175-190) a XL (190-215). Výběr správné velikosti má zásadní vliv na pohodlí během letu. Velikostní tabulka je jen orientační, proto doporučujeme sedačku vyzkoušet u svého prodejce.

Gii 5 ALPHA staví na výjimečných vylepšeních Gii 5 a nabízí pilotům zcela novou úroveň pohodlí, stability a kompletní funkčnosti od vzletu až po přistání.

Přepracovaný systém popruhů 4S zajišťuje pohodlí a zjednodušuje, jak se do sedačky posadit i jak z ní sesednout. Pro posazení stačí zvednout kolena a zaujmout polohu k sezení a pro přistání stačí jednoduše natáhnout nohy.

Nožní popruhy na Gii 5 ALPHA se přizpůsobí jakékoli délce nebo obvodu nohou bez nutnosti nastavení.

Lepší stability náklonu během letu je dosaženo užší sedací deskou a přepracovanou geometrií ABS, což umožňuje snadné přesunutí hmotnosti.

Nově navržená zádová opěrka přispívá k celkovému pohodlí pilota a vytváří příjemný zážitek z létání.

Gii 5 ALPHA ztělesňuje jednoduchost v tom nejlepším slova smyslu, nabízí jednoduché nastavení a poskytuje vše, co pilot potřebuje, od počátečních letů po termické plachtění a dokonce i vzrušující první XC lety.

S bočními kapsami, odnímatelnou kapsou na vysílačku a zadní přihrádkou Camelbak zvyšuje Gii 5 ALPHA svou všestrannost a slouží jako ideální postroj pro každodenní lehké vybavení, hike & fly nebo dokonce XC lety.

Pokud jde o bezpečnost, Gii 5 ALPHA je univerzální, pojme buď pěnový chránič zad nebo Sky Blow Bag, čímž snižuje objem a hmotnost.

Hlavními charakteristickými rysy jsou:

-Přepracovaný systém 4S (Sky Safety Strap System) pro větší pohodlí a uživatelskou přívětivost

-Kompatibilní s pěnovým chráničem zad nebo chráničem Sky Blow Bag

-Snadné nastavení popruhu za letu

-Inovativní hrudní přezka safe-T spojená s popruhem na levé noze, která zabraňuje náhodnému přehlédnutí

-Lehké provedení

-Vylepšená stabilita za letu díky užší sedací desce a vylepšené geometrii ABS

-Odnímatelná kapsa na vysílačku

-Odolné materiály