Záložní padáky

Indepence Cornetto

11100 Kč

Cornetto kombinuje snadné balení a nízkou rychlost klesání kruhových padáků s vysokou stabilitou proti kývání a rychlým otevřením čtvercových padáků. Navíc s velmi jednoduchou metodou balení a vynikajícím poměrem cena-výkon.


Independence Annular Classic (Tandem,MPG)

19440 Kč

Klasický záchranný padák s více než 25 letou tradicí a vynikajícím poměrem cena-výkon. Legendární řada Annular s vysokou stabilitou proti kývání a rychlým, spolehlivým otevřením díky Ram air kapsám.


Annular Evo

11550 Kč

Lehký kruhový záchranný padák s osvědčenou kvalitou a spolehlivostí. Díky inovativnímu materiálu a technologiím dosahuje hmotnostní úspory až 30% oproti klasickému modelu Annular Classic. Rychlé a spolehlivé otevření díky Ram air kapsám. Certifikace LTF 35/03 a EN 12491


Independence Smart

10300 Kč

Představujeme Smart - klasický a osvědčený záchranný padák . Vynikající poměr cena-výkon, nízká hmotnost a vysoká stabilita proti kývání. Dobře viditelná bezpečnostní barva: červená. Certifikace EN 100kg / LTF 120kg.


independence NG

12500 Kč

Seznamte se s novou řadou záchranných padákových systémů NG – Next Generation. Inovativní koncept X-Flare pro vysokou účinnost, rychlost klesání 5 m/s a dobrou stabilitu proti kývání. Tři velikosti s certifikací dle EN12491.


EVO (Ultra) Cross

12760 Kč

EVO Cross je průkopníkem v oblasti čtvercových záchranných padáků, nabízející vysokou stabilitu proti kývání, nízkou rychlost klesání a rychlé otevření. Je to jeden z nejspolehlivějších záchranných systémů na trhu, který byl úspěšně testován a osvědčil se v řadě nouzových situací.


Charly DIAMONDcross Basic Light

25000 Kč

Objevte nejvyšší úroveň bezpečnosti a spolehlivosti se záložním padákem DIAMONDcross Basic Light. Tento čtvercový padák nabízí malé opadání při nižší hmotnosti a za dostupnější cenu ve srovnání se svým řiditelným protějškem. Navíc máte možnost kdykoli jej povýšit na řiditelný systém!


Charly DIAMONDcross ST

26000 Kč

superlehký, řiditelný čtvercový padák, který přináší tři hlavní inovace. S výrazně sníženou rychlostí klesání, možností řízení a rychlým otevřením se DIAMONDcross ST stává ideální volbou pro maximální bezpečnost a spolehlivost.


Charly Second Chance

10000 Kč

Charly SECOND CHANCE je nejpopulárnější záchranný systém pro paragliding na světě. Tento levný, lehký a jednoduchý kruhový padák je vybaven certifikací DHV, což z něj činí ideální volbu pro piloty hledající základní záchrannou variantu.