Sedačky

Pokfly Arrow 3000

20150 Kč

Nově přepracovaný Arrow 3000 je úspěšným nástupcem modelu X-Alps 3000. Tento paraglidingový postroj nabízí nejen mimořádnou lehkost (3,20 kg) a pohodlí ve své třídě, ale také je vybaven unikátním nafukovacím chráničem. Nafukovací chránič je efektivní hned po startu díky předchozímu nafouknutí.


POKfly Extralight 6000

29990 Kč

Extralight 6000 je mimořádně lehká, bezpečná a velmi pohodlná sedačka s hmotností od 2,95 kg ve velikosti "M". Postroj je navržen pro XC lety nebo Hike & Fly a je vybaven nafukovacím chráničem, který je efektivní hned po startu.


SKY CRUX

11590 Kč

Jedná se o sedačku s minimalistickým konceptem, ale vysokou mírou pohodlí za letu. Pohodlí je ještě posíleno využitím batohových ramenních popruhů a bederního pásu. Sedačku je možno rovněž využít při výstupu k jištění.


SKY SKYLIGHTER 4

26950 Kč

Větší bezpečnost, pohodlí a stabilita. Vylepšený popruhový systém s ultralehkými popruhy a nová geometrie tuto sedačku povyšuje na vyšší stupeň tak, aby vyhověla náročným potřebám pilotů.


SKY REVERSE 5

19750 Kč

REVERSE 5 je určen pro piloty, kteří rádi cestují, létají bivakové přelety, chodí Hike and Fly, anebo si jen rádi vyšlápnou na místní startovačku s kompaktně sbalenou výbavou.


SKY Gii 5

13190 Kč

Gii 5 je pohodlná všestranná sedačka s integrovanou ochranou páteře pomocí airbagu. Byla navržena pro všechny piloty, kteří dávají přednost bezpečné, jednoduché a lehké výstroji. Gii 5 je ideální pro cestování, příjemné každodenní létání a pozemní nácvik díky své nízké hmotnosti a kompaktnosti.


SKY Gii 5 ALPHA

14390 Kč

Gii 5 ALPHA je všestranná volba, která poskytuje pohodlí i ochranu prostřednictvím pěnového nebo Sky BlowBag chrániče. Díky svému jednoduchému nastavení, odlehčenému designu a přizpůsobivosti je Gii 5 ALPHA ideální pro klidné lety a ground handling.


SKY TWIN 2

14890 Kč

TWIN 2 je univerzální sedačka určená hlavně profesionálním a rekreačním tandemovým pilotům.


SKY PAX evo

12890 Kč

PAX evo dopřeje vašemu pasažérovi pohodlí a to je ten nejdůležitější faktor vašeho úspěšného tandemového letu!