Drift Hawk

78000 Kč

Drift Hawk představuje dokonalou kombinaci pohodlí a výkonu, ideální pro širokou škálu pilotů, kteří hledají stabilní a tolerantní křídlo s vysokou komunikativností a ovladatelností. Toto křídlo je vhodné pro dlouhé lety a dobrodružství Hike & Fly.


SKY x-airbag

1990 Kč

Velmi jednoduchý a lehký airbagový systém.


Charly LI-ION FIRE BASIC

3990 Kč

Charly LI-ION FIRE jsou elektricky vyhřívané, tenké rukavice, které mohou být nošeny samostatně nebo jako vložka do běžných rukavic a palčáků. Charly LI-ION FIRE sedí jako druhá kůže a jsou ideální volbou, když "normální" rukavice už nejsou dostatečně teplé.


Charly No Limit

4990 Kč

Maximální bezpečnost, dlouhá životnost a aerodynamický tvar? Přesně taková je helma Charly No Limit. K dispozici jsou 4 barevná provedení a 3 rúzné varianty visoru.


Hi-Tec helma

2590 Kč

Hi-Tec helma je lehká a otevřená s pevným obalem, certifikovaná dle EN 966 HPG standardu. Nabízí vysokou úroveň bezpečnosti, možnost přidání bradového chrániče a snadnou údržbu.


SKY CRUX

11590 Kč

Jedná se o sedačku s minimalistickým konceptem, ale vysokou mírou pohodlí za letu. Pohodlí je ještě posíleno využitím batohových ramenních popruhů a bederního pásu. Sedačku je možno rovněž využít při výstupu k jištění.


SkyDrop

7290 Kč

SkyDrop je plnohodnotné GPS vario s hmotností pouhých 80g, což z něj činí nejlehčí vario s displejem! Je určen pro širokou škálu pilotů, od začátečníků po závodníky.


SKY Gii 5 ALPHA

14390 Kč

Gii 5 ALPHA je všestranná volba, která poskytuje pohodlí i ochranu prostřednictvím pěnového nebo Sky BlowBag chrániče. Díky svému jednoduchému nastavení, odlehčenému designu a přizpůsobivosti je Gii 5 ALPHA ideální pro klidné lety a ground handling.


Majlonka MRDI03.0

75 Kč

Trojúhelníková majlonka s EN certifikací

Maillon Rapide

MRDI03.0


SKY TWIN 2

14890 Kč

TWIN 2 je univerzální sedačka určená hlavně profesionálním a rekreačním tandemovým pilotům.


Charly POLARHEAT LIGHT

4190 Kč

Charly POLARHEAT LIGHT jsou univerzálně, měkké a poddajné bateriově vyhřívané rukavice, které pokrývají široký teplotní rozsah.


FIZAN ICE NESMEKY

790 Kč

Ideální parťák pro výstupy na zledovatělé kopce


FIZAN RFP TREK

2790 Kč

Lehké skladné s běžným korkovým gripem


SKY SKYLIGHTER 4

26950 Kč

Větší bezpečnost, pohodlí a stabilita. Vylepšený popruhový systém s ultralehkými popruhy a nová geometrie tuto sedačku povyšuje na vyšší stupeň tak, aby vyhověla náročným potřebám pilotů.


Air3 7.3

16990 Kč

Air³ je vysokokapacitní digitální tablet, určený pro letecké sporty. Vybavený špičkovými senzory, výkonným procesorem a vysokým rozlišením displeje, poskytuje široké možnosti použití včetně přístupu k různým aplikacím, jako je XCTrack Pro. Díky své odolnosti, výdrži baterie a širokým možnostem připojení je Air³ ideální volbou pro náročné letecké sportovce.