FIZAN RFP TOURING

2990 Kč

Lehké skladné s prodlouženým EVA gripem


SKY SKYLIGHTER 4

26950 Kč

Větší bezpečnost, pohodlí a stabilita. Vylepšený popruhový systém s ultralehkými popruhy a nová geometrie tuto sedačku povyšuje na vyšší stupeň tak, aby vyhověla náročným potřebám pilotů.


Charly DIAMONDcross Basic Light

25000 Kč

Objevte nejvyšší úroveň bezpečnosti a spolehlivosti se záložním padákem DIAMONDcross Basic Light. Tento čtvercový padák nabízí malé opadání při nižší hmotnosti a za dostupnější cenu ve srovnání se svým řiditelným protějškem. Navíc máte možnost kdykoli jej povýšit na řiditelný systém!


independence NG

12500 Kč

Seznamte se s novou řadou záchranných padákových systémů NG – Next Generation. Inovativní koncept X-Flare pro vysokou účinnost, rychlost klesání 5 m/s a dobrou stabilitu proti kývání. Tři velikosti s certifikací dle EN12491.


Compact Bag

2190 Kč

Potřebovali byste ušetřit trochu místa v batohu? Compact Bag vám v tom určitě pomůže.


Independence speedbar

1150 Kč

Základní speedbar s tyčkou a strunou pro snadné našlápnutí. Může být vybaven magnetem pro přichycení k sedačce.


Independence Annular Classic (Tandem,MPG)

19440 Kč

Klasický záchranný padák s více než 25 letou tradicí a vynikajícím poměrem cena-výkon. Legendární řada Annular s vysokou stabilitou proti kývání a rychlým, spolehlivým otevřením díky Ram air kapsám.


Pultík independence

1990 Kč

Independence pultík lze připevnit k sedačce a poskytuje prostor jak pro přístroje, tak pro další předměty, které se mohou hodit během letu.


Air3 7.3

16990 Kč

Air³ je vysokokapacitní digitální tablet, určený pro letecké sporty. Vybavený špičkovými senzory, výkonným procesorem a vysokým rozlišením displeje, poskytuje široké možnosti použití včetně přístupu k různým aplikacím, jako je XCTrack Pro. Díky své odolnosti, výdrži baterie a širokým možnostem připojení je Air³ ideální volbou pro náročné letecké sportovce.


SKY x-airbag

1990 Kč

Velmi jednoduchý a lehký airbagový systém.


Odpínák SK2

1990 Kč

Independence SK2 je odpínák, který je možné zapojit do speed systému křídla a tím ho při tažení narychlit.


Charly Second Chance

10000 Kč

Charly SECOND CHANCE je nejpopulárnější záchranný systém pro paragliding na světě. Tento levný, lehký a jednoduchý kruhový padák je vybaven certifikací DHV, což z něj činí ideální volbu pro piloty hledající základní záchrannou variantu.


FIZAN RFP TREK

2790 Kč

Lehké skladné s běžným korkovým gripem


SKY Gii 5

13190 Kč

Gii 5 je pohodlná všestranná sedačka s integrovanou ochranou páteře pomocí airbagu. Byla navržena pro všechny piloty, kteří dávají přednost bezpečné, jednoduché a lehké výstroji. Gii 5 je ideální pro cestování, příjemné každodenní létání a pozemní nácvik díky své nízké hmotnosti a kompaktnosti.


SKY REVERSE 5

19750 Kč

REVERSE 5 je určen pro piloty, kteří rádi cestují, létají bivakové přelety, chodí Hike and Fly, anebo si jen rádi vyšlápnou na místní startovačku s kompaktně sbalenou výbavou.