Independence Annular Classic (Tandem,MPG)

19440 Kč

Klasický záchranný padák s více než 25 letou tradicí a vynikajícím poměrem cena-výkon. Legendární řada Annular s vysokou stabilitou proti kývání a rychlým, spolehlivým otevřením díky Ram air kapsám.Velikost: 


 

Originál a legenda mezi záchrannými padáky, Annular Classic, je nejrozšířenějším konceptem tandemových záchranných padáků na světě. Vyráběný již více než 25 let, inspiroval řadu dalších záchranných systémů.

Annular Classic je dostupný ve velikostech 36 a 38. Jeho revoluční koncept, ačkoliv starý 20 let, stále představuje špičkovou technologii ve výrobě kruhových padáků a byl téměř beze změn převzat do designu našeho lehkého záchranného padáku Annular EVO.

Díky svému tvaru nabízí řada Annular Classic vynikající stabilitu proti kývání a umožňuje hladká přistání. Posledním vývojovým krokem ve výrobě Annular Classic byl vývoj urychlovačů rozvinutí: RAM air kapsy. Tyto kapsy zajistí rychlé a spolehlivé otevření i při nízkých rychlostech.

Annular Classic nabízí mimořádný poměr cena-výkon, velkou plochu, rychlé a spolehlivé otevření díky Ram air kapsám a snadné balení. Je vhodný pro vysoké celkové zatížení při nízké rychlosti klesání, což z něj činí ideální volbu pro tandem piloty a motorové paraglidisty.

Technické parametry

Název Max zatížení
Váha padáku
Opadání
Evo Classic 36
250 kg
4.2 kg
6.8 m/s
Evo Classic 38
300 kg
5.3 kg
6.8 m/s